Kontaktujte nás!

Ak čelíte právnym otázkam alebo potrebujete profesionálnu právnu pomoc, ste na správnom mieste. Sme tu, aby sme vám poskytli kvalifikované poradenstvo a podporu, ktorú potrebujete. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedených kontaktov a my sa vám ozveme čo najskôr s riešením, ktoré bude šité na mieru vašim potrebám.

Ing. JUDr. Dominik Škohel, PhD.

Kontaktný formulár

Právne poradenstvo poskytujeme aj vo forme telefonického rozhovoru alebo e-mailom. Odporúčame sa vopred informovať.

Ceny za poskytnuté služby sú účtované advokátskou kanceláriou individuálne podľa zložitosti prípadu a vopred po dohode s klientom. Za účelom osobného stretnutia alebo poradenstva cez telefón nás prosím vopred kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu.

Právne služby poskytujeme na území celej Slovenskej republiky aj mimo oficiálneho sídla kancelárie.

Prioritne sa zameriavame na poskytovanie právnych služieb v Bratislavskom a Trenčianskom kraji, avšak je množstvo prípadov, ktoré sa dajú vyriešiť aj na diaľku alebo prostredníctvom elektronickej komunikácie alebo telefonicky, preto sme otvorení všetkým možnostiam. 

Prostredníctvom elektronickej a telefonickej komunikácie poskytujeme na základe požiadaviek klientov vypracovanie podaní, návrhov, žiadostí, zmlúv, zabezpečujeme kontrolu zmlúv, poskytujeme právne poradenstvo, analýzy, stanoviská a ostatné služby, ktoré si nie vždy vyžadujú osobné stretnutie.